רשימת קיצורי מקלדת
באנר עליון

כתבות

כך תגנו על עורו של התינוק בשנתו הראשונה

כך תגנו על עורו של התינוק בשנתו הראשונה

עורם של תינוקות דק ורגיש יותר מעורם של מבוגרים, בעיקר בשנה הראשונה לחייהם. לאחר הלידה, נחשף עורו העדין של התינוק להשפעות של טמפרטורה, מזג אוויר, כימיקלים המצויים בסבון, חומרי כביסה, משחות וכו' ולכן נוטה להיות יבש ומגורה בקלות. ד"ר ורד עטר-שניר, מומחית ברפואת עור ורופאת עור ילדים עונה לשאלות המטרידות הורים רבים ומסבירה על הסיבה לרגישות המיוחדת של התינוק וכן כיצד ניתן להקל עליו.

 
תינוק חדש בבית

תינוק חדש בבית

מוצרים שכדאי שיהיו בבית כשחוזרים הביתה מבית החולים

מזל טוב! תינוק חדש הגיע! הולדת ילד הוא אירוע מרגש, מסעיר ומעצים ללא ספק. אתם נפגשים לראשונה, פנים אל פנים עם התינוק שלכם, שזה עתה נולד. אתם מגיעים הביתה והתינוק המקסים שלכם, לראשונה, באחריותכם המלאה והבלעדית. אתם נתקלים בסיטואציות שיתכן והתמודדתם איתן בעבר, אך בין לבין צצות ועולות המון שאלות ותהיות. כדי להסיר ולו במעט כמה דאגות מיותרות, מומלץ להצטייד במגוון מוצרים בסיסיים וחשובים, שיקלו עליכם את החזרה הביתה מבית החולים ויסייעו לכם לטפל ברך הנולד.

אטופיק דרמטיטיס- כיצד ניתן לטפל?

אטופיק דרמטיטיס- כיצד ניתן לטפל?

חברת "ניאופרם" מספקת מידע על מחלת העור הנפוצה בקרב תינוקות וילדים וטיפים כיצד לטפל בה:
דלקת עור אטופית, או בשמה המוכר "אטופיק דרמטיטיס" או אסטמה של העור, הינה מחלת עור דלקתית
כרונית, הפוגעת בכ-10%-20% מכלל התינוקות והילדים בעולם המערבי. המחלה מאופיינת באזורים יבשים, אדומים וקשקשיים המופיעים על פני אזורי גוף שונים ואף גורמים לגרד חזק. אטופיק דרמטיטיס מופיעה לרוב בשנה הראשונה לחיים, כאשר כ- 80% מהמקרים יבואו לידי ביטוי עד גיל 5 שנים.

מיתוסים על עור התינוק

מיתוסים על עור התינוק

לשמור על עורו הרך, הנעים והבריא של התינוק

אין דבר מרגש יותר מתינוק חדש שמגיע הביתה לראשונה. הרצון המיידי הוא לגונן, לעטוף ולהקיף באהבה את האוצר הקטנטן. זהו גם תפקידו של עור התינוק -  השכבה החיצונית דרכה התינוק חווה את העולם. עורו העדין והדק של התינוק נחשף לאחר הלידה להשפעות של טמפרטורה, מזג אוויר, כימיקלים המצויים בסבון, חומרי כביסה, משחות וכו', נוטה להיות יבש ומגורה בקלות ולכן דורש טיפול מסור וקפדני.
ד"ר בוריס צוקרוב, רופא עור, יועץ ל"בלנאום" ו"מוסטלה", עוזר לנו להפריך מספר מיתוסים נפוצים.


פתח תפריט מובייל מעבר לראש העמוד